Aby boli JEDNO...

Blog príspevok

Kde sa podel princ? 1. časť

Ani po teba si žiadny neprišiel?  Neboj sa! Môžem ťa upokojiť, nevymreli! tak kde teda sú? Ako takého nájsť? Ako z toho tvojho spraviť princa? Tak sa poďme pozrieť na to kde sa vyparili.

Oni sú, ale takí, ktorých môžme rozdeliť do x skupín, tak sa poďme na niektoré pozrieť:

  1. Princovia „trpezliví“

Princovia, ktorí čakajú vo veži na princeznú. No, dnes sa nájde veľa takých expertov, ktorí čakajú, že princezná im priletí na drakovi, aby viac neboli sami a vyrieši ich najnepríjemnejšie problémy (ako špinavé prádlo, prázdny žalúdok…)
Možno sa pýtate, prečo to tak je? odpoveď je jednoduchá: dnešným princeznám sa toho draka naozaj podarilo osedlať. Nie že by nechceli byť zachránené princom, ale vety typu: „Ja to zvládnem lepšie drahý“, „Nechaj to na mňa, zasa to len pokazíš miláčik“ plus ich odhodlanie naozaj za tým princom priletieť, z každého pravého princa spraví princa trpezlivého, aj z toho ktorý už princeznú má aj z toho, ktorý sa ešte len chystá na draka.

Riešenie pre princeznú: Nechaj to na neho! Ak sa nemôže rozhýbať, motivuj ho (primerane). V žiadnom prípade za ním neleť, lebo potom budeš musieť lietať okolo neho celý život, alebo v horšom prípade, pokiaľ nepriletí iná princezná.

Riešenie pre princa: Neseď na zadku! tam vonku je niekto, kto potrebuje tvoju odvahu, silu. Stráž jej srdce po celý život a zistíš, aký máš poklad.

  1. Princovia „skromní“

Princovia, ktorým stačí pol kráľovstva. Takýchto sa tiež dosť nájde, všakže? No a o akých princov ide? Príde, zachráni princeznú(získa si jej srdce), ale ako som už spomenul, stačí mu ta polka kráľovstva k tomu. Využije princeznú, aby si užil. Keď ho nakoniec aj tie benefity omrzia, zdúchne dobíjať ďalšiu vežu. Okrem toho, že dnešný princovia majú zázračné skrinky, z ktorých do nich stále niekto hučí „Uži si!“ alebo „najdôležitejšie je tvoje šťastie, ty , tvoje, teba, sebe, pre seba……. “ a keď sa do toho pridá doba, kedy ti je ako jediné a správne riešenie ponúknuté (bohužiaľ to platí aj pre vzťahy) „Niečo nefunguje? VYMEŇ TO!“

Riešenie pre princeznú: Nezabudni, že tvoj princ musí dobyť nielen vežu(zaujať pozornosť, pobaviť ťa ….) musí si získať aj tvoje srdce! Je to veľká chyba, ak síce vynaloží tú námahu a vyslobodí ťa z veže(smútku, osamelosti, nudy) a ty mu na znak vďaka nedáš jemný malý bozk, ale rovno francuzáka a svoje srdce ako na tanieri, potom si ho už neváži, ide mu už len o tvoje telo, ktoré si vybojoval (tak že ťa dokázal nadchnúť, zaujať…)

Riešenie pre princa: Neuspokoj sa s tým, že si si dokázal vybojovať jej pozornosť a ak princezná nebola dosť opatrná a súdna tak aj jej telo. Telesná „láska“ ťa nikdy neuspokojí. objav jej srdce, objav skutočnú lásku! Bojuj o jej srdce neustále, vežou to len začína, no potom pochopíš, že čo je to odmena mať doma princeznú.

↓ (Ak sa ti článok páčil, povzbuď autora svojím “Like” / “Páči sa mi to”)

Komentáre (2)

  1. […] Takže princa “trpezlivého” a “skromného” už poznáme. Dalo by sa hovoriť o rôznych iných exotických druhoch, ale dnes by sme sa radšej mohli pozrieť na to, ako by mal vyzerať správny princ. […]

  2. Jakub 16. decembra 2013 o 17:55 Odpovedať

    Nuž, no musím potvrdiť, že je to fakt pravda! Perfektný článok :D. Ako muž môžem potvrdiť, že výstredné ženy a ženy, ktoré sa vtierajú u mňa úctu nevzbudzujú. Skôr naopak. A tiež keď sa žena ľahko poddá, tak to nie je dobre. Ale zase to nepreháňajte baby, aby ste zas mužov nevyšťavili na smrť 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *