Blog príspevok

Kde sa podel princ? 1. časť

Ani po teba si žiadny neprišiel?  Neboj sa! Môžem ťa upokojiť, nevymreli! tak kde teda sú? Ako takého nájsť? Ako z toho tvojho spraviť princa? Tak sa poďme pozrieť na to kde sa vyparili.

Oni sú, ale takí, ktorých môžme rozdeliť do x skupín, tak sa poďme na niektoré pozrieť:

  1. Princovia „trpezliví“

Princovia, ktorí čakajú vo veži na princeznú. No, dnes sa nájde veľa takých expertov, ktorí čakajú, že princezná im priletí na drakovi, aby viac neboli sami a vyrieši ich najnepríjemnejšie problémy (ako špinavé prádlo, prázdny žalúdok…)
Možno sa pýtate, prečo to tak je? odpoveď je jednoduchá: dnešným princeznám sa toho draka naozaj podarilo osedlať. Nie že by nechceli byť zachránené princom, ale vety typu: „Ja to zvládnem lepšie drahý“, „Nechaj to na mňa, zasa to len pokazíš miláčik“ plus ich odhodlanie naozaj za tým princom priletieť, z každého pravého princa spraví princa trpezlivého, aj z toho ktorý už princeznú má aj z toho, ktorý sa ešte len chystá na draka.

Riešenie pre princeznú: Nechaj to na neho! Ak sa nemôže rozhýbať, motivuj ho (primerane). V žiadnom prípade za ním neleť, lebo potom budeš musieť lietať okolo neho celý život, alebo v horšom prípade, pokiaľ nepriletí iná princezná.

Riešenie pre princa: Neseď na zadku! tam vonku je niekto, kto potrebuje tvoju odvahu, silu. Stráž jej srdce po celý život a zistíš, aký máš poklad.

  1. Princovia „skromní“

Princovia, ktorým stačí pol kráľovstva. Takýchto sa tiež dosť nájde, všakže? No a o akých princov ide? Príde, zachráni princeznú(získa si jej srdce), ale ako som už spomenul, stačí mu ta polka kráľovstva k tomu. Využije princeznú, aby si užil. Keď ho nakoniec aj tie benefity omrzia, zdúchne dobíjať ďalšiu vežu. Okrem toho, že dnešný princovia majú zázračné skrinky, z ktorých do nich stále niekto hučí „Uži si!“ alebo „najdôležitejšie je tvoje šťastie, ty , tvoje, teba, sebe, pre seba……. “ a keď sa do toho pridá doba, kedy ti je ako jediné a správne riešenie ponúknuté (bohužiaľ to platí aj pre vzťahy) „Niečo nefunguje? VYMEŇ TO!“

Riešenie pre princeznú: Nezabudni, že tvoj princ musí dobyť nielen vežu(zaujať pozornosť, pobaviť ťa ….) musí si získať aj tvoje srdce! Je to veľká chyba, ak síce vynaloží tú námahu a vyslobodí ťa z veže(smútku, osamelosti, nudy) a ty mu na znak vďaka nedáš jemný malý bozk, ale rovno francuzáka a svoje srdce ako na tanieri, potom si ho už neváži, ide mu už len o tvoje telo, ktoré si vybojoval (tak že ťa dokázal nadchnúť, zaujať…)

Riešenie pre princa: Neuspokoj sa s tým, že si si dokázal vybojovať jej pozornosť a ak princezná nebola dosť opatrná a súdna tak aj jej telo. Telesná „láska“ ťa nikdy neuspokojí. objav jej srdce, objav skutočnú lásku! Bojuj o jej srdce neustále, vežou to len začína, no potom pochopíš, že čo je to odmena mať doma princeznú.

↓ (Ak sa ti článok páčil, povzbuď autora svojím “Like” / “Páči sa mi to”)

Komentáre (2)

  1. […] Takže princa “trpezlivého” a “skromného” už poznáme. Dalo by sa hovoriť o rôznych iných exotických druhoch, ale dnes by sme sa radšej mohli pozrieť na to, ako by mal vyzerať správny princ. […]

  2. Jakub 16. decembra 2013 o 17:55

    Nuž, no musím potvrdiť, že je to fakt pravda! Perfektný článok :D. Ako muž môžem potvrdiť, že výstredné ženy a ženy, ktoré sa vtierajú u mňa úctu nevzbudzujú. Skôr naopak. A tiež keď sa žena ľahko poddá, tak to nie je dobre. Ale zase to nepreháňajte baby, aby ste zas mužov nevyšťavili na smrť 😀

Pridaj komentár